Жителі району повинні знати про діяльність райдержадміністрації

30 травня голова Радехівської райдержадміністрації Тарас Калитапровів нараду, на якій було проаналізовано діяльність управлінь, відділів, секторів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації за травень поточного року. Про стан виконання дохідної частини районного бюджету і зведеного бюджету району за травень і за п’ять місяців цього року доповіла керівник фінансового управління райдержадміністрації О.Петелька. За її словами, всі планові бюджетні показники за звітний період будуть виконані.

Повідомляє сайт РАДЕХІВ СЬОГОДНІ.

Про поточну роботу і про стан проведення заходів з оптимізації поінформували керівник відділу освіти райдержадміністрації Л.Репетило і головний лікар Радехівської центральної районної лікарні В.Грушецький. Заслухавши їх звіти, голова райдержадміністрації Тарас Калита наголосив, що необхідно активніше проводити оптимізацію освітньої і медичної галузей району. Як повідомила керівник відділу культури, туризму, національностей та релігій райдержадміністрації Н.Фурманець, цього року заклади культури району активізували свою діяльність. Зокрема, за п’ять місяців в них проведено майже півтора тисячі різних мистецьких заходів. Під час заслуховування звітів керівників структурних підрозділів райдержадміністрації голова райдержадміністрації Тарас Калита акцентував на тому, що жителі району повинні знати про діяльність райдержадміністрації, а тому інформацію про поточну роботу і проведені заходи потрібно оперативно подавати для розміщення на офіційному сайті Радехівської райдержадміністрації та оприлюднювати в місцевих ЗМІ.

Крім того, на нараді очільник Радехівщини запропонував усім присутнім ознайомитися з проектом уніфікованої структури райдержадміністрації, який розроблений Львівською облдержадміністрацією для райдержадміністрацій області, і до четверга подати свої пропозиції щодо формування нової структури райдержадміністрації.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району